Herman Brood - 3 Bücher; Einmal signiert mit ausführlicher Widmung von Bart Chabot
Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets door Eugene Rensburg
Voorstelling van een schaapskooi bij Vierhouten
Losbladig, getipt op onderblad, beeldmaat 8x12, bladmaat 16x25
Gesigneerd in de druk r.o. 'Eug Rensburg' en getiteld l.o. in de druk 'N 8 Vierhouten / Veluwe'
L.o. in potlood 'Schaapskooi'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 12-1-2018 um 12:04 |
Endzeit | 25-1-2018 um 14:04 |