Guðmundur Erro - "SONJA" 2001 - Auflage 199 - handsigniert-nummerierrt
Hans Vredegoor - Signierte Farbradierung – 7/35 – 1988 – „Splitting Image II“
Saskia Kuulkers - farbenfrohes und fröhliches Gemälde
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Sterke inkttekening van Evert-Jan Ligtelijn.
Formaat 33x26 cm.
Vervaardigd in 1953.
Gesigneerd, gedateerd en getiteld.
In goede staat, alleen een kleine rechte vouw in het blad.
Kan verzonden worden a 10 euro of afgehaald.
Startzeit | 30-10-2015 um 14:55 |
Endzeit | 13-11-2015 um 20:55 |