Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Sterke inkttekening van Evert-Jan Ligtelijn.
Formaat 33x26 cm.
Vervaardigd in 1953.
Gesigneerd, gedateerd en getiteld.
In goede staat, alleen een kleine rechte vouw in het blad.
Kan verzonden worden a 10 euro of afgehaald.
Heure de début | 30-10-2015 à 14:55 |
Heure de fin | 13-11-2015 à 20:55 |