Massimo Vitali - Die Insel Porquerolles
Willem van Dort (sr.) - Visser
Christiaan Bastiaans - 1259 n. Chr.
Richard Artschwager - Siebdruck Gesicht
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Faience Wasmuel - Art deco klokje
Leuk aBelgisch art deco aardewerken klokje met kleurrijk bloemdecoratie. Het uurwerkje werkt niet meer, maar verder is het klokje in prima onbeschadigde conditie. Aan de onderzijde gemerkt, het merk is alleen wel wat versleten en vaag. Aan de achterzijde staat het modelnummer van het stuk aardewerk.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Gouda, Niederlande |
Ort des Objekts | Gouda, Niederlande |
Startzeit | 27-12-2017 um 11:23 |
Endzeit | 3-1-2018 um 11:23 |