Ruud Nelissen - Huile sur panneau, Ballons
Wil Willemsen - Sérigraphie, Intermezzo - Encadré (Grand)
Jac. de Beer - Gravure, Zwaansvliet - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Faience Wasmuel - Art deco klokje
Leuk aBelgisch art deco aardewerken klokje met kleurrijk bloemdecoratie. Het uurwerkje werkt niet meer, maar verder is het klokje in prima onbeschadigde conditie. Aan de onderzijde gemerkt, het merk is alleen wel wat versleten en vaag. Aan de achterzijde staat het modelnummer van het stuk aardewerk.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Gouda, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Gouda, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-12-2017 à 11:23 |
Heure de fin | 3-1-2018 à 11:23 |