Art des Kunstwerks | Design |
Zeitraum | 2000 bis heute |
PRACHTIGE VINTAGE DESIGNLAMP
Merk: Fase – Madrid
Model: Flexo 2000
Tijdperk: jaren zestig/zeventig van de vorige eeuw
Hoogte: 51,5 cm.
Lengte: 57 cm.
Diameter kap: 21,5 cm
Diameter voet: 21,5 cm
In zeer goede vintage staat. (zeer kleine onvolkomenheden in het verder smetteloze chroom) Werkt 100% en de bedrading is uitstekend.
Dit model is volledig draaibaar op de voet en de kap is kantelbaar.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Heemskerk, Niederlande |
Startzeit | 11-11-2017 um 15:53 |
Endzeit | 25-11-2017 um 15:53 |
Ort des Objekts | Heemskerk, Niederlande |