Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Bild / Objekt |
Technik | Bronze |
Stil | Abstrakt |
Thema | Figuren |
Maße | 20.5 x 13 x 11 cm (h x b x t) |
Gewicht | 2040 gramm |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 1 |
Hij vervolgde zijn opleiding aan de Accademia di Belle Arte di Brera in Milaan, waar hij les kreeg van de beeldhouwers Luciano Minguzzi en Marino Marini
Vanaf 1978 gaf Van der Linden les aan de Academie voor beeldende vorming in Tilburg.
Van der Linden heeft veel opbaren werken gemaakt waaronder.
Prometheus met het vuur 's-Hertogenbosch
Twee Paarden Amersfoort
Wild varken 's-Hertogenbosch
Bronzen paard genaamd Force Deurne
Chevalier Bergen op Zoom
Zustand | Sehr gut | ||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Babylonienbroek, Niederlande | ||
Ort des Objekts | Babylonienbroek, Niederlande |
Startzeit | 12-12-2020 um 22:39 |
Endzeit | 22-12-2020 um 15:30 |