Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ingelijste lithografie op geschept papier.
Titel: zonder titel.
Kunstenaar: Fenneke van der Elst.
Jaartal: 1991
Afmetingen: 40 x 50 cm. Lijstmaat: 61,5 x 71,5 cm.
Gesigneerd: Ja, handgesigneerd met potlood.
Oplage: 3/65 Artist Proof.
Conditie: In goede staat.
Afhalen in Essen(B) verdient de voorkeur.
Het ingelijste werk kan worden bezorgd: Z.-Ned./Vlaand. max. € 30,00, overig Ned./Bel. max. € 45,00
Verzenden: uitgelijst in stevige verzendkoker (diam. 100 mm).
Startzeit | 25-6-2016 um 0:13 |
Endzeit | 8-7-2016 um 21:13 |