Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Ingelijste lithografie op geschept papier.
Titel: zonder titel.
Kunstenaar: Fenneke van der Elst.
Jaartal: 1991
Afmetingen: 40 x 50 cm. Lijstmaat: 61,5 x 71,5 cm.
Gesigneerd: Ja, handgesigneerd met potlood.
Oplage: 3/65 Artist Proof.
Conditie: In goede staat.
Afhalen in Essen(B) verdient de voorkeur.
Het ingelijste werk kan worden bezorgd: Z.-Ned./Vlaand. max. € 30,00, overig Ned./Bel. max. € 45,00
Verzenden: uitgelijst in stevige verzendkoker (diam. 100 mm).
Heure de début | 25-6-2016 à 0:13 |
Heure de fin | 8-7-2016 à 21:13 |