Guillaume Bijl - Guillaume Bijl
Bob Immink - „Botters“ (siehe Etikett auf der Rückseite) am IJsselmeer
Albert Mulder - Astern im Blumentopf
Maarten Langbroek - Landhaus mit Brunnen 4/150
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk van Fenneke van der Elst. Titel: Watreman. Nummer: 18/20. Afmetingen blad H39.5 X b30. Afmetingen voorstelling: 25 X b19.5. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Herkomst: Collectie ABN AMRO. Conditie: in goede staat. Wat plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 26-11-2017 um 12:22 |
Endzeit | 3-12-2017 um 16:22 |