Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk van Fenneke van der Elst uit 1997. Nummer: 29/40. Titel: Rood tafeltje met appels. Afmetingen blad: H66.5 x b56 cm. Afmetingen voorstelling: H52 x b43.5cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek worden meegestuurd. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie: in goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten en is heel licht verkleurd binnen de randen van de oude passepartout, goed ingelijst met nieuw passepartout valt dit niet meer op.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 15-12-2017 um 16:03 |
Endzeit | 21-12-2017 um 21:03 |