Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk van Fenneke van der Elst uit 1998. Titel: Tafel met vaas. Nummer: 11/12. Afmetingen blad: H55,5 x b52 cm. Afmetingen voorstelling: H45 x b40 cm. Rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan , op verzoek, worden meegeleverd. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie: in goede staat. Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting.
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 7-5-2017 um 21:57 |
Endzeit | 14-5-2017 um 19:57 |