Anthon Hoornweg - Bronzestatue einer ägyptischen Gottheit – 1987 – 18/20 – Signiert
Anton Heyboer - „Paranormal begabt...“ – Symbolismus – Öl und Acryl auf Leinwand – 94 x 104 cm
Albert Zwartjes - Aquarell. Häuser für die Kirche
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk van Fenneke van der Elst uit 1998. Titel: De Tafel. Nummer: 9/12. fmetingen blad: H55,5 x b52 cm. Afmetingen voorstelling: H45 x b40 cm. Rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenciteit van het, aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek worden meegeleverd. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie: in goede staat.Klein scheurtje aan rechter zijkant. Dit valt bij inlijsting onder de passepartout.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 16-12-2017 um 16:41 |
Endzeit | 21-12-2017 um 20:41 |