Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Vrolijke ets door Frank Lodeizen
Voorstelling van een amoureuze avance
Losbladig, beeldmaat 12,5x17,5, bladmaat 17x23,5
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Frank Lodeizen '68'
Annotatie l.o. : 'proef'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 25-4-2018 um 9:22 |
Endzeit | 4-5-2018 um 16:22 |