Charlotte Molenkamp - Öl auf Leinwand: Rot in Schwarz
Hans van Wingerden - Yogyakarta II
Klaas van den Berg - Als Pionier
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Bekende strakke zeefdruk van Frank Lodeizen, uitgegeven door Prent 190. Met potlood gesigneerd, gedateerd (‘80) en genummerd (144/190). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 68cm x 56cm
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 7-1-2018 um 19:58 |
Endzeit | 19-1-2018 um 21:03 |