Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: SZ18858
Techniek: ets
Afmeting beeld: 24,5 x 17,5 cm., blad 53 x 40 cm.
Oplage: eigen druk
Jaar: 1963
Gesigneerd met potlood
Dit kunstwerk kan in overleg professioneel worden ingelijst door Druktoets lijstenmakerij, Nijmegen.
Het werk is in goede staat en wordt aangetekend verzonden.
Frank Lodeizen is een Nederlandse kunstenaar, autodidact. Hij was docent aan de Gerrit Rietveld Academie te Amsterdam. Als jonge oorlogswees maakt Lodeizen vrienden onder de dichtersgroep de Vijftigers, en trekt hij op met de kunstenaars van de Cobra beweging en ontdekt hij zelf potlood, gouache en etsnaald. Hij wordt een bekend figuur in de Amsterdamse galerie- en kunstwereld. Frank Lodeizen werkt veel samen met dichters en schrijvers. Frank Lodeizen wordt ook wel de dichter van de droge naald genoemd. De natuur blijft zijn belangrijkste inspiratie bron.
Ort des Objekts | Nijmegen, Niederlande |
Startzeit | 18-1-2017 um 8:47 |
Endzeit | 14-6-2019 um 12:24 |