Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk van Frank Rosen uit 1997. Titel: De tijd vliegt. Nummer: 11/75. Afmetingen blad: H62 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H42.5cm x b35cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achter zijde van het werk.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 27-11-2017 um 16:25 |
Endzeit | 3-12-2017 um 21:30 |