Jan te Wierik - Set mit 3 Siebdrucken
Wilhelm Schlote - Spiralblumen – Originale Farbzeichnung
ARS Artigiana Deruta - Seltene Anbietschale mit Tiermotiven von 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Frau auf der Terrasse
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige Gr Kleurenzeefdruk van Frank Rosen uit 1996
Afmeting blank houten lijst 88x68 cm in prima staat
Handgesigneerd en Genummerd 30/60
Verzendkosten 35 euro in ned(per koerier)
LET OOK OP ONZE ANDERE INGELIJSTE WERKEN VAN FRANK ROSEN
U BETAALT DAN SLECHTS 1X VERZENDKOSTEN
Startzeit | 6-11-2016 um 15:53 |
Endzeit | 11-11-2016 um 15:53 |