Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige ingelijste Kleurenzeefdruk van Frank Rosen
Afmeting blank houten lijst 88x68 cm in prima staat
Handgesigneerd en Genummerd 21/55
Verzendkosten 35 euro in ned(per koerier)
LET OOK OP ONZE ANDERE INGELIJSTE WERKEN VAN FRANK ROSEN
U BETAALT DAN SLECHTS 1X VERZEND KOSTEN
Startzeit | 6-11-2016 um 15:53 |
Endzeit | 11-11-2016 um 15:53 |