Peter Klashorst - Mischtechnik auf Papier – 70 x 100 cm – Gambia-Modell – handsigniert!!!
Johan Scherrewitz - Kühe in der Nähe eines Stalls in Landschao
Andy Warhol - Farboffsetlithographie MICK JAGGER von 2010
Ans Markus - Ans Markus Siebdruck Ka
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Mischdrucktechnik |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 69.5 x 29.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 7/13 |
Frans de Jong. Druk op "WC papier/keukenrol" .Afmetingen incl. pass-partout: H69,5 x b29,5 cm.
Afmetingen voorstelling: H51 x b9 cm. Nummer: 7/13. Rechtsonder met potlood getekend door de kunstenaar.
Opdracht: voor Kees, de vetvreter.
Zustand | Gut | ||
Klein kreukeltje aan bovenzijde | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 11-6-2018 um 15:44 |
Endzeit | 18-6-2018 um 20:06 |