Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenhoutsnede door Frans de Jong
Voorstelling van riviervaart
Losbladig, beeldmaat 27x45, bladmaat 36x50
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Frans de Jong '94'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 23-2-2017 um 16:04 |
Endzeit | 2-3-2017 um 19:04 |