Romain Malfliet - Op straat Gent
Anton Heyboer - Publicatie Museum Bommel van Dam
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenhoutsnede door Frans de Jong
Voorstelling van riviervaart
Losbladig, beeldmaat 27x45, bladmaat 36x50
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Frans de Jong '94'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 23-2-2017 om 16:04 |
Eindtijd | 2-3-2017 om 19:04 |