Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Flowers III (Frans Jansen)
Beeldformaat: 45 x 65 cm Formaat incl. wissellijst en passepartout: 60 x 80 cm Techniek: acryl, gemengd Gesigneerd: Frans Jansen '92 Conditie: zeer goed Herkomst: Ars Hospitalis Amersfoort Verzending binnen Nederland: 15 euro
Frans Jansen studeerde aan de AKI te Enschede. Woont en werkt tegenwoordig als beeldend kunstenaar en architect in Assen.
Startzeit | 24-11-2014 um 11:44 |
Endzeit | 30-11-2014 um 11:44 |