Astrid Veldhuyzen-Koppen - Bild 'Familie'
Frans Steginga - „Gebündelte Leistung“
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1998 |
Stil | Realistisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 60 x 80 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 125 |
De uit 1822 daterende vuurtoren is in 2005 grondig gerestaureerd en er is weer een historisch hekwerk omheen geplaatst. De vuurtoren doet nog steeds dienst voor de scheepvaart. Vanuit de vuurtoren heeft u een schitterend uitzicht over het Haringvliet en Haven van Hellevoetsluis.
Eigenlijke beeld is 47 x 61 cm. Het werk wordt verzekerd verzonden. Afhalen in de galerie in Zaandam verdient de voorkeur. U kan het werk ook vooraf bezichtigen alvorens een bod uit te doen.
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Komt uit de voorraad kunstenaar zelf | |||||||
Sendung | |||||||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Zaandam, Niederlande | ||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | Zaandam, Niederlande |
Startzeit | 23-2-2021 um 16:44 |
Endzeit | 24-7-2021 um 19:11 |