Jahr | 1950 |
Träger | Panel |
Stil | Impressionistisch |
Thema | Blumen und Pflanzen |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 24 x 32 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 33 x 41 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Linksonder gesigneerd met Freek v/d Berg. Rond 1950 door mijn opa gekocht
op een veiling in Utrecht van kunstenaarsvereniging Kunstliefde. In
oorspronkelijke (maar beschadigde) lijst. Op de achterzijde staan wat aantekeningen van mijn opa (Piet van Kesteren) over het schilderijtje.
Zustand | Angemessen |
Het paneel zit in de originele lijst maar deze is iets beschadigd. | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Almere, Niederlande |
Startzeit | 5-5-2023 um 11:34 |
Endzeit | 14-5-2023 um 21:10 |
Ort des Objekts | Almere, Niederlande |