Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gabriel Godard
1933 Delouze
Ouvrage
Kleurlithografie op Buettenpapier
handgesigneerd en genummerd
oplage 170 + 180
in goede staat
afmetingen blad 65,0 x 84,0 cm
afmetingen beeld 58,0 x 72,0 cm
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00
aankopen kunnen gecombineerd ( of als wachten aangemerkt )worden , u betaald dan slechts 1x de hoogste verzendkosten.
Startzeit | 22-2-2014 um 23:30 |
Endzeit | 1-3-2014 um 23:30 |