Francois Morellet - Francois Morellet - 40.000 Quadrate (Weiß)
Leon Spierenburg - Zwei Butter
Corneille - „Sommerspaziergang“ (2 Ausgaben).
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gabriel Godard
1933 Delouze / France
Provenze
kleurlithografie op Buettenpapier
handgesigneerd en genummerd
oplage 180
in goede staat
afmetingen blad 56,0 x 75,5 cm
afmetingen beeld 50,0 x 62,5 cm
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen Nl. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 16,00
Startzeit | 14-7-2013 um 10:52 |
Endzeit | 22-7-2013 um 11:02 |