Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gabriel Godard
Symphonie en Bleu IV
original kleurenlitho
met potlood handgesigneerd en genummerd
oplage 150
papier Arches
in mint condition
afmetingen blad 53,0 x 38,0 cm
afmetingen beeld 39,0 x 29,0 cm
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00
Startzeit | 21-6-2014 um 9:58 |
Endzeit | 28-6-2014 um 9:58 |