Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
"Provence" van Gabriel Godard.
Kleur lithografie op bütten papier
Gesigneerd en Genummerd,
Oplage nummer: 126/180
werk : 50 x 62,5 cm
blad : 56 x 75,5 cm
In nieuwstaat, nog niet ingelijst geweest.
Startzeit | 31-12-2013 um 11:39 |
Endzeit | 7-1-2014 um 11:39 |