Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2000 |
Stil | Orientalisch |
Thema | Porträt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 47 x 37 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie zeefdruk van Gerti Bierenbroodspot. het lijkt origineel maar het is grafiek van zeer hoogwaardige kwaliteit. Het werk is gemaakt op Japanspapier en door de kunstenaar verlijmd op zuurvrij karton. Het grafiekblad is in perfecte conditie. Gesigneerd met stift.
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Zustand | Wie neu |
Senden | Paketpost |
Preis | Bis zu 2 kg. |
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 5-11-2021 um 15:18 |
Endzeit | 31-1-2022 um 8:23 |