Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Twee etsen 'Peintre et modèle I +II'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2000 |
Stijl | Oriëntaals |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 47 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie zeefdruk van Gerti Bierenbroodspot. het lijkt origineel maar het is grafiek van zeer hoogwaardige kwaliteit. Het werk is gemaakt op Japanspapier en door de kunstenaar verlijmd op zuurvrij karton. Het grafiekblad is in perfecte conditie. Gesigneerd met stift.
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Verzenden | Pakketpost |
Prijs | Tot 2 kg. |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 5-11-2021 om 15:18 |
Eindtijd | 31-1-2022 om 8:23 |