Mark Brusse - 'ohne Titel' - Lithographie - 199
Theo Voorzaat - Verfallenes Haus in surrealer Landschaft - Farblithographie
Monique Gerber - Bronze 24k hartvergoldet
Maurice de Vlaminck - (1876–1958)
Zeitraum | 2000 bis heute |
Technik | Acryl |
Träger | Canvas |
Stil | Abstrakt |
Thema | Tiere |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 100 x 120 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | Sehr gut |
Het werk is over het algemeen in een goede staat. Rechtsreeks afkomstig uit een galerie. | |
Ort des Objekts | Nuenen, Niederlande |
Startzeit | 11-11-2021 um 10:44 |
Endzeit | 21-11-2021 um 20:46 |