Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1990 |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 40 x 40 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 40 x 40 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 10 |
JC 233
Hans Abbing
Ets 6/10
1990
Ingelijst: 40x40 cm
Voor de conditie van het werk, zie foto’s.
Verzending is mogelijk in overleg. Verzending gebeurd op eigen risico.
Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.
VerzendingZustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Breda of Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 26-10-2018 um 14:34 |
Endzeit | 2-11-2018 um 14:16 |