Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Conditie: zeer goed.
Hand gesigneerd.
Afmetingen:
Vel: 56 x 38 cm.
Ets: 25 x 22 cm.
Papiersoort: zie foto.
Wordt verzonden in een stevige kartonnen koker.
Ort des Objekts | Nuenen, Niederlande |
Startzeit | 17-9-2017 um 23:03 |
Endzeit | 21-9-2017 um 23:03 |