Kees van Dongen - La Seine oder la Sirene, Litho
Simon de Heer - Bäuerin mit Milchkanne im Hof - Ets
Franco Gentilini - Luisa und Hippolito in der Straßenbahn - Lithographie - Auflage 150
Mark Brusse - 'ohne Titel' - Lithographie - 199
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Hans Kanters
TROL
ETS IN DE MAAT 7 X 7.5 CM - VROEG WERK UIT DE JAREN 70 - ZELDZAAM
GESIGNEERD IN DE PLAAT H KANTERS EN POTLOOD KATERS - PROEFDRUK
IN LIJST MET GLAS IN DE MAAT 26 X 32 CM
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND
Startzeit | 17-12-2013 um 21:38 |
Endzeit | 28-12-2013 um 21:38 |