Pierre Collin - Twee etsen 'Peintre et modèle I +II'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Hans Kanters
TROL
ETS IN DE MAAT 7 X 7.5 CM - VROEG WERK UIT DE JAREN 70 - ZELDZAAM
GESIGNEERD IN DE PLAAT H KANTERS EN POTLOOD KATERS - PROEFDRUK
IN LIJST MET GLAS IN DE MAAT 26 X 32 CM
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND
Starttijd | 17-12-2013 om 21:38 |
Eindtijd | 28-12-2013 om 21:38 |