Joan Gardy Artigas - Der Anteil anderer
Rob van Koningsbruggen - Fodor-Geschirr
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1988 |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 46 x 35 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 12/50 |
Mooi geometrische zeefdruk van Hans Klaui, prentmaat ca 46 x 33 cm en met passe partout 50 x 40 cm. Verkeert in goede staat. Kan worden afgehaald met passe partout in onze galerie in Gorincheml of verzonden worden zonder passe partout per aangetekende post in een stevige kartonnen verpakking. In verband met onze grote collectie Hans Klaui kan de nummering op de foto afwijken van het beschreven werk. De beschreven nummering is de juiste.
Zustand | |||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 5-10-2022 um 15:39 |
Endzeit | 19-10-2022 um 21:18 |