Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Träger | Canvas |
Stil | Impressionistisch |
Thema | Seelandschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 60 x 100 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 85 x 125 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | Gut | ||||||||||
Het schilderij is in goede staat met enkele ouderdomssporen. De lijst heeft forse beschadigingen. Let op! wegens het formaat kan alleen het schilderij worden verzonden zonder lijst. De lijst valt daarom niet onder deze veiling maar wordt gratis aan de hoogstbiedende aangeboden alleen als het kunstwerk wordt opgehaald. | |||||||||||
Preis | Bis zu 10 kg.
Ort des Objekts | Den Bosch, Niederlande |
Startzeit | 28-5-2021 um 13:11 |
Endzeit | 26-6-2021 um 21:30 |