Hans Lenteman (1876-1953). Groot impressionistisch zeezicht. Olieverf op
doek. Afmeting doek 60x100 cm. De lijst heeft forse beschadigingen.
Let
op: wegens het formaat kan alleen het schilderij worden verzonden
zonder lijst. De lijst valt daarom niet onder deze veiling maar wordt
gratis aan de hoogstbiedende aangeboden alleen als het kunstwerk wordt
opgehaald.
Hans Lenteman was een Nederlandse kunstschilder. Hij
woonde waarschijnlijk in de omgeving van Den Haag. Hij schilderde onder
andere bloemstillevens, landschappen, stadsgezichten en marines. Er zijn
van zijn hand ook stadsgezichten van Parijs bekend.
Goed
Het schilderij is in goede staat met enkele ouderdomssporen. De lijst heeft forse beschadigingen. Let op! wegens het formaat kan alleen het schilderij worden verzonden zonder lijst. De lijst valt daarom niet onder deze veiling maar wordt gratis aan de hoogstbiedende aangeboden alleen als het kunstwerk wordt opgehaald.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Den bosch, Nederland
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 65,00