Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: Heimwee
Gesigneerd: rechtsonder
Jaartal: 1979
Afmetingen werk: 44/41 cm
Afmetingen geheel: 62/58 cm
Ingelijst: ja met passe-partout
Materiaal: Lino
Oplage: 61/95
Conditie: Werk en lijst zijn perfecte staat.
Ort des Objekts | Heeze, Niederlande |
Startzeit | 26-12-2017 um 14:47 |
Endzeit | 9-1-2018 um 20:47 |