Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Lino door Hans Luiken uit 1978 gedruikt in een oplage van 10 exemplaren, dit exemplaar genummerd 6/10.
Afmetingen: blad: 49 x 60 cm., beeld: 40 x 50 cm.
Genummerd, techniek en titel in potlood linksonder '6/10 lino "Strand" ', gesigneerd en gedateerd rechtsonder in potlood 'Hans Luiken 1978'.
Afgebeeld is een op het strand onder een parasol een krant lezende dame, gezien door kippengaas. Gedrukt in verschillende tonen (4) groen. Knap drukwerrk.
Volledig blad, in goede staat.
Ort des Objekts | Breda, Niederlande |
Startzeit | 30-5-2017 um 19:15 |
Endzeit | 13-6-2017 um 19:15 |