Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Lino door Hans Luiken uit 1978 gedruikt in een oplage van 10 exemplaren, dit exemplaar genummerd 6/10.
Afmetingen: blad: 49 x 60 cm., beeld: 40 x 50 cm.
Genummerd, techniek en titel in potlood linksonder '6/10 lino "Strand" ', gesigneerd en gedateerd rechtsonder in potlood 'Hans Luiken 1978'.
Afgebeeld is een op het strand onder een parasol een krant lezende dame, gezien door kippengaas. Gedrukt in verschillende tonen (4) groen. Knap drukwerrk.
Volledig blad, in goede staat.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Breda, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Breda, Les Pays-Bas |
Heure de début | 30-5-2017 à 19:15 |
Heure de fin | 13-6-2017 à 19:15 |