Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige zeefdruk van hans meyer petersen, niet ingelijst maten 35x50 cm, genummerd en gesigneerd.
Startzeit | 18-10-2016 um 7:59 |
Endzeit | 23-10-2016 um 18:04 |