Jacobus Petrus Cornelis van Os - Stillleben mit Anemonen
Bertil Schmull - Kupferstich, Buchmalerei II - Gerahmt
Geert de Weerd - Stillleben mit Krähe und Vase
Herman Brood - Siebdruck: O.D=Passee
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
prachtige zeefdruk abstract, ingelijst 43x60 cm,genummerd en gesigneerd.
word niet verzonden ophalen in leerdam.
Startzeit | 3-2-2016 um 21:10 |
Endzeit | 8-2-2016 um 21:10 |