Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
mooie abstracte zeefdruk, ingelijst 50x60 cm , genummerd en gesigneerd.
ophalen in leerdam word niet verzonden.
Startzeit | 5-3-2016 um 21:50 |
Endzeit | 10-3-2016 um 21:50 |