Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Litho |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 46 x 32 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 46 x 32 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 25 |
JC 329
Hans Meyer Petersen
Lithografie
7/25
46 x 32 cm
Voor de conditie van het werk, zie foto’s. Verzending is mogelijk in overleg. Verzending gebeurd op eigen risico. Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Breda of Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 17-7-2018 um 19:12 |
Endzeit | 27-7-2018 um 20:46 |