Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Technik | C-Print |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 30.5 x 40 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | Angemessen | ||
De voorstelling is in goede staat. Het blad is bobbelig en er zitten punaise gaatjes op de hoeken | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 22-3-2020 um 20:24 |
Endzeit | 30-3-2020 um 19:18 |