Bas van der Poll - Anatomische Studie - A
Faience- en Tegelfabriek Westraven - Runde polychrome Cloisonné-Mühlenfliese
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Bijzonder werk van Hans Richter, afgeleid van de gelijknamige filmreeks Rhythmus. De filmreeks Rhythmus van Hans Richter wordt beschouwd als een belangrijke vroege abstracte film.
Titel: Rhythmus 25
Jaartal: Niet gedateerd
Afmetingen lijst: 68 cm x 56 cm
Oplage: 37/40
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier en transparante folie voorzien van tekst
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: Zowel de zeefdruk als de folie zijn in goede staat maar de bevestiging van de folie aan de zeefdruk (plakrand bovenin) heeft losgelaten en moet gerestaureerd worden (zie foto's)
Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn. Het oplagenummer op de foto(‘s) kan afwijken van het hierboven genoemde correcte oplagenummer.
Administratieve code:
QQAB
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 17-8-2017 um 14:27 |
Endzeit | 27-8-2017 um 14:27 |