Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Wie wil er geen huis aan zee? De van der Linde zo kenmerkende huisvorm komt hier mooi terug.
De verbeelding (leeuwekop in het groene land, is het totaal toch een jurk, of is het totaal toch abstract?) kan hier zijn loop laten.
Betreft een mooi ingelijst met gekleurde metalen lijst in goede staat op mooi vol formaat 50x67cm.
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 13-8-2017 um 13:44 |
Endzeit | 17-8-2017 um 13:44 |