Thomas van Heck - Landschap met zicht op Pernis
Anton Geerlings - Vrouw figuur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Wie wil er geen huis aan zee? De van der Linde zo kenmerkende huisvorm komt hier mooi terug.
De verbeelding (leeuwekop in het groene land, is het totaal toch een jurk, of is het totaal toch abstract?) kan hier zijn loop laten.
Betreft een mooi ingelijst met gekleurde metalen lijst in goede staat op mooi vol formaat 50x67cm.
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 13-8-2017 om 13:44 |
Eindtijd | 17-8-2017 om 13:44 |